Růžena 2

Score: 0 Registrován od: 27.10.11, naposledy on-line 26.12.11 19:47
Počet příspěvků v diskuzích: 4 Znojmo
 
Růžena 2
4 příspěvky 28.10.11 14:17

Děkuji, zařídím se dle vašich rad. Vůbec vám nemám za zlé, že si nikoho neznámého nepustíte do soukromí. Jen mě to napadlo a byla to spontální reakce na vaši poznámku, že si nemůžete ruce prohlédnout a tudíž to není jednoduché.

I tak moc děkuji.

Diskuzní téma - Zanedbaný zánět šlach
Růžena 2
4 příspěvky 28.10.11 13:21

Dobrý den,
děkuji za rady. Mám dotaz , by bylo možné moje ruce skutečně vyšetřit? Klidně za vámi přijedu, ráda bych věděla, co s nimi.
Děkuji za odpověď.

Diskuzní téma - Zanedbaný zánět šlach
Růžena 2
4 příspěvky 28.10.11 10:11

Dobrý den,
děkuji za aodpověď. Krevní rozbor jsem měla dvakrát. Paní doktorka mi říkala, že v krvi nic není. Ale že se to v ní vůbec nemusí objevit. Až k ní opět půjdu, kopii rozboru si vyžádám - bude to v lednu. Jinak mám doma 1. rozbor, když jsem tam loni na podzim šla poprvé - opíšu ho, ale bohužel nyní nejsem doma a nemám ho u sebe.
Jinak karpální tunely nevyšetřovala, prsty mě nebrní. Je to pouze v kloubech na ruce a skuzečně i přes den bolí při sevření nebo nebo naopakk při vypnutí prstů.

Zkusím čaje a obklady viz výše.

Ještě jednou děkuji.

Diskuzní téma - Zanedbaný zánět šlach
Růžena 2
4 příspěvky 27.10.11 15:57
zánět šlach

Dobrý den,
může mi někdo poradit, co dělat se zánětem šlach na rukou. Nejdřív si paní myslela , že je to dna, potom artróza, potom asi už nic jiného nevymyslela - tak snad zánět šlach na rukou. Projevuje se již rok trvající ztuhlostí poránu a bolestí připohybuběhem dne nebo po chvíli klidu. Rude nejsou oteklé, ani červené , ani zvětšené klouby, jenom prostě bolí. Není to nic hrozného, spíš obtežujícího. Máte někdo s něčím podobným zkušenosti? Prý s tím nejde nic moc dělat. Léky proti bolesti nechci, to dle mne není řešení.

Děkuji za odpověď

Diskuzní téma - Zanedbaný zánět šlach

Zobrazit všechny příspěvky uživatele Růžena 2 »