PoradceProZdravi

Score: 0 Registrován od: 30.12.13, naposledy on-line 18.2.15 20:14
Počet příspěvků v diskuzích: 9 Chýně
 
PoradceProZdravi
9 příspěvků 26.1.15 22:36
Pálení jazyka

Součástí takových zákroků je rozhodně vždy stres, který může vyústit v přemnožení různých mikroorganismů, k čemu přispějí i antibiotika. Doporučuji zaměřit se na protiplísńovou léčbu např. oregano 3× denně 2kapsle a sprej Effective extra strong několikrát denně po dobu alespoň měsíce.

Diskuzní téma - Pálení jazyka
PoradceProZdravi
9 příspěvků 26.1.15 22:22
Samotný Vermox nestačí

Mám zkušenost, že samotný Vermox nestačí, navíc se roupi rádi vracejí a používat antihelmintika často také není dobré. Já mám u sebe a dětí a svých klientů vyzkoušený Antiparazit v kombinaci s něčím na podporu imunity, u dospělých i krevního oběhu. To, že se roupi přemnoží znamená sníženou imunitu, jinak by si s tím tělo poradilo. Dá se pomoci i s přírodními přípravky, ale ať už použijete kterékoliv, vždy je třeba léčbu brát komplexně, aby to mělo efekt a smysl. U dětí se snadno poznají, když se dloubou hodně v nose :)

Diskuzní téma - Roup dětský - bolest břicha
PoradceProZdravi
9 příspěvků 13.1.14 13:51

Zdravím Balibali,
ono existuje spoustu věcí, které člověku pomůžou, když jsou dobře a cíleně předepsané. Ráda pomůžu, tady je můj email: luhouskova@seznam.cz, tam můžeme probrat detaily Vašich potíží. Používám Oberon diagnostiku a silné byliny. Lucie :)

Diskuzní téma - Léky na posílení imunity
PoradceProZdravi
9 příspěvků 1.1.14 21:35

Suruku co na to říct: když šest let berete léky na prostatu, to jste tedy velmi lukrativní pacient pro farma firmy:-) Nemělo by to být po takové době už zdravé? No bohužel ne tak dávno jsem se dozvěděla, že obsah léčivých látek je v lécích jen tak nízký, aby se pacient cítil o trošku lépe, ale ne aby tu prostatu uzdravil. To není žádoucí. Například Prostenal obsahuje účinnou látku saw palmetto 160mg v kapsli. K tomu, aby se prostata uzdravila ale potřebuje tělo dávku minimálně 1000mg denně. Vidíte, kolik by se toho muselo sníst? Ale to by lékaři byli bez práce a lékárny bez peněz. Já pracuji s koncentrovanými bylinami, které udělají mnohem víc práce.
Co se týče jaterních testů- tam se změří jen jaterní enzymy tj. schopnost trávit maso a tuky, ale schopnost a úroveň detoxikace tj. nakolik mají sílu čistit krev a udržovat protinádorovou imunitu, to krevní testy neukáží. Přijmeme tolik toxinů v potravě, vodě, lécích každý den, že toho játra mají takříkajíc plné kecky i bez alkoholu. ne nadarmo třeba jogíni dělají očisty jater dvakrát do roka a z člověka vypadnou stovky kamínků. To je ale na dlouhé povídání. Můžu doporučit bylinnou léčbu, ale to bych musela znát stav těla detailněji (klidně na mail: luhouskova@seznam). Za doktorem zajít můžete, ale já jsem to s nimi už vzdala. Oni nejsou blbí, jak říká jedna moje učitelka, jen mají blbé noty… :D

Diskuzní téma - Svědění těla v zimě
PoradceProZdravi
9 příspěvků 30.12.13 20:28
Svědění

Suruku mázání na povrchu nikdy nepomůže, protože kůže jako taková to sama nedělá. Kůže je detoxikační orgán těla, kudy se vytlačuje to, co nezvládnou játra a ledviny. Masti co píšeš sem zkoušela a jsou úplně na nic. Pokud to máš takhle dole, bude to spíš zánět poblíž tj. ve střevech, na prostatě, nejspíš i slabší játra. Já sem trpívala na svědění kůže v zimě skoro po celém těle, ale už mám několik let pokoj. Detoxikace těla je běh na delší trať, protože každý den zase přijímáme další a další várky chemikálií v jídle, vodě i vzduchu, ale postupně se dá vše odstranit.
A varování: kortikoidy nikdy NELÉČÍ, jen potlačí imunitní reakci těla ale příčinu tj. většinou plíseň nebo parazita prostě neodstraní. Přitom je dnes doktoři píší skoro na všechno. Je to stejné jako když máte astma-kortikoid potlačí dušnost-tu způsobí plíce když se zoufale snaží spolu s imunitními buňkami vytlačit útočníka-bakterii, plíseň. Kortikoid brání imunitě v boji a podseknou tělu možnost se bránit. Milí útočník se navíc může vesele šířit dál do těla. Jsem biolog, tak opravdu vím, o čem mluvím.

Diskuzní téma - Svědění těla v zimě
PoradceProZdravi
9 příspěvků 30.12.13 20:11

Delikine zachovej klid, normálně se ti přemnožily plísně po antibiotikách. Tím, že ti pooperační rána hnisá je jasný, že máš imunitu nic moc, tudíž si mirkoorganismy ve tvém těle dělají co chtějí. Kdyžtak napiš:info@chciseuzdravit.cz. Pokud bys nebyl zdaleka můžu tě projet biorezonanční diagnostikou.

Diskuzní téma - Kapavka nebo Kvasinky?
PoradceProZdravi
9 příspěvků 30.12.13 19:52

Kačelinko, já těmto „drobným“ symptomům říkám smsky. Tělo volá, že má někde problém v místě, které třeba bolet neumí. Říká se, že nám dokonce tělo vyšle 1000 signálů než se projeví nemoc. Je dobré si svého těla všímat. Běžná medicína dá na zánět spojivek kapky, ale už neřeší, že to „řvou“ přetížená játra. Východní směry jsou v téhle oblasti mnohem dál a vždy koukají na tělo jako celek. Problém s kůží se také často projeví jako přetížení jater, které už nezvládají detoxikovat tělo a tlačí to ven kůží. Uzliny jsou centra imunitního systému, kde dochází k boji s mikroorganismy. Pokud je lymfatický systém přetížený, uzliny se zvětšují a bolí. Nemusí jít hned o rakovinné bujení, ale i tak je důležité vědět s čím bojuje. Osmdesát procent imunity máme ve střevě, ale to je u většiny lidí zanešené v důsledku užívání léků, antibiotik. Zbývající imunitní orgány pak horko těžko zvládají nápor mikroorganismů, kterým jsme každý den vystavování. Můžem se na ty Vaše smsky podívat, napište mi na luhouskova@seznam.cz.

Diskuzní téma - Hodgkinův lymfom
PoradceProZdravi
9 příspěvků 30.12.13 19:33

Andeli ničeho se nebojte je třeba si zachovat naději:-)Jsem bioložka, pracovala jsem řadu let na výzkumu nádorů, ale dnes už pracuji s bylinkami a rezonanční diagnostikou. Jsem tak blíž lidem než koukat na buňky v mikroskopu:-). Máte-li chuť, napište mi:luhouskova@seznam.cz. Je třeba znát kdo to způsobuje a proč s tím imunita nic nedělá. Lucie

Diskuzní téma - Hodgkinův lymfom
PoradceProZdravi
9 příspěvků 30.12.13 18:06
Imunita začíná ve střevě

Dnes je možné nechat se testovat na mnoha místech po republice, jen je dobré vyhmátnout zkušeného terapeuta nejlépe na doporučení. Odkud jste Kateřino? Ceny vyšetření se různí, většinou 700 Kč, ale najdou se i mnohem dražší. Houby jsou na imunitu opravdu skvělé, dá se používat rovnou čistý výtažek beta glukanu, ale aby jich tam bylo aspoň 300mg v jedné kapsli (v lékarně často teď dávají jeden, ale ten má jen 10mg, to jsou vyhozené peníze). Je důležité sledovat množství účinné látky, jinak platíte za krabičku a reklamu spíš než za lék samotný. Mimo to je ovšem třeba sledovat, v jakém stavu máte střevní trakt, pokud je zanešený a ucpaný plísněmi po ATB, tak je to pak vyhazování peněz ať vezmeme cokoliv. Do organismu se z toho téměř nic nedostane a funguje pak maximálně věř a víra tvá tě uzdraví:-)Sama jsem bojovala se ztrátou váhy po porodu několik let než mé tělo opět začalo přijímat výživu.
Jinak jedna děsná informace: Stačí jedny antibiotika a tělu trvá v průměru 7 let než se dostane zpět do mikrobiální rovnováhy.

Diskuzní téma - Léky na posílení imunity

Zobrazit všechny příspěvky uživatele PoradceProZdravi »