ozdravi

Registrován od: 06.03.15, naposledy on-line 25.6.15 07:42
Počet příspěvků v diskuzích: 15
 
ozdravi
15 příspěvků 25.6.15 08:21
Co na bolesti kloubů

Uvědomuje si někdo že každá bolest musí mít svou příčinu? A příčina není v tom kloubu, ale příčina je ve střevech. Asi se budete divit, ale je to tak. Každá nemoc má svou podstatu ve střevech. Proto je potřebné je udržovat v co nejlepším stavu. Vynikajícím prostředkem pro čištění střev je Revitalize. Přečtěte si o střevech něco v tomto článku: http://magazin.biooo.cz/…e-od-plisni/

Diskuzní téma - Co na bolest kloubů?
ozdravi
15 příspěvků 20.6.15 20:55
smarcela bolest kloubů

UK je Ukrajina? Pokud se od mala neřeší růstové boleti nohou tak pak přetrvávají i v dospělosti. Proto je to potřebné řešit i u Vašich dětí aby to pak neměli v dospělosti jako Vy. Doporučuji Vám na to brát Ramissio Colagen, který je v tekutém stavu a současně s ním brát ještě Revitalize. Jsou to čistě přírodní produkty z čínské medicíny. Kdyby jste k tomu přidala i čistou šťávu z Goji nepasterizovanou tak by to bylo vynikající. Když tak mi napište na mail antoniejulie@seznam.cz, pokud budete mít zájem a zašlu další informace, podrobně.

Diskuzní téma - Co na bolest kloubů?
ozdravi
15 příspěvků 16.6.15 09:49

Chemické léky léčí následek, ale když se nebude řešit příčina tak se to bude pořád vracet. A platí to i u jiných nemocí. A tím se zabývá právě čínská medicína za využití čistě přírodních pruduktů. Lidi kdyby jste věděli jaké to jsou úžasné věci, žádná chemie, která zatěžuje v těle jiné orgány. Po třech měsících se mi začali šedivé vlasy zbarvovat na původní barvu. Přestala jsem mít alergické dýchací trubice, přestal mne bolet kyčelní kloub a zlepšilo se mi trávení. To je síla, která působí velice dobře i všem našim orgánům a celému tělu. To se pozná až po delším užívání.

Diskuzní téma - Co na bolest kloubů?
ozdravi
15 příspěvků 15.6.15 20:12
Bláňa 2

Přeji Vám ať Vám to pomůže, ale vnitřní příčina zůstane nevyléčená. No uvidíte na jak dlouho Vám to pomůže. Pak sem napište své zkušenosti. Hezký večer ve zdraví

Diskuzní téma - Atopický ekzém a suchá kůže
ozdravi
15 příspěvků 15.6.15 17:41
Bláňa 2

Já Vám žádný olejíček nenabízím ja nabízím vyčištění organismu zevnitř čistě přírodními produkty velice příjemné chuti. Nevím z čeho jste usoudila, že Vám nabízím nějaký olejíček. Napište na mail a uvidíte i video jak se vyčistí krev od bakterii, plísní, cholesterolu a kyseliny močové. Pak čistá krev bude dopravovat na postižená místa výživu z imunity a kolagenu. Kolagen totiž tvoří až 70% Vaší kůže a ta jej ve Vašem přípdě potřebuje k regeneraci.

Diskuzní téma - Atopický ekzém a suchá kůže
ozdravi
15 příspěvků 15.6.15 17:29
Bláňa 2

Pošlu Vám k tomu více informací jak ekzém řešit zevnitř, aby se již nevrátil. Je nutné výrazně posílit imunitní systém, vyčistit krev a k tomu čistě přírodní kolagen v tekuté formě. Napište mi na mail antoniejulie@seznam.cz a zašlu Vám obsáhlé infromace o těchto čistě přírodních produktech z čínské medicíny

Diskuzní téma - Atopický ekzém a suchá kůže
ozdravi
15 příspěvků 14.6.15 22:57
Treina napiš mi na mail

Pokud chcete poradit pište na mail antoanetajulia@seznam.cz a dejte mi tam Vaše mob. č. a zavolám Vám abych Vám to lépe vysvětlila a můžete se hned ptát co Vás bude zajímat. Hezký večer.

Diskuzní téma - Co na bolest kloubů?
ozdravi
15 příspěvků 11.6.15 13:10
Nessik

Dobrý den. Jestli je kamarádka přístupná radám, že lupénka se dá odstranit produkty čínské medicíny tak ať mi napíše na mail antoanetajulia@seznam.cz. Podrobně ji vysvětlím jak se ji může zbavit. Bude pak na ni zda toho bude chtít využít nebo ne. A já osobně ji nic nebudu prodávat, nemusí mít obavu.

Diskuzní téma - Lupénka, jak na ni?
ozdravi
15 příspěvků 6.6.15 15:26
LuccieX6

Pani Lucie a už jste někdy slyšela o tom, že by lékařka doporučovala čistě přírodní produkty? Lékaři jsou placeni za předepisování chemických léků a proto jsou proti přírodním produktům. Na štěsttí znám už i lékaře, kteří se zabývají alternativní medicínou, tedy přírodními produkty pro zlepšení zdraví a vyslechla jsem si několik jejich přednášek. A je úžasné slyšet jak si člověk dokáže sám poradit s jakýmkoli zdravotním problémem samo, když mu dáme dostatek látek, které potřebuje pro své fungování. A víte, že ten kolagen, který doporučuji obsahuje Glukosamin a Chondroiten sulphat, tedy dvě substance známé protizánětlivými a blahodárnými účinky pro klouby?
A víte, že kolagen je nejdůležitější bílkovinou v lidském organismu? Je základní stavební složkou kostí, zubů, chrupavek, vaziv a očních rohovek a tvoří vlastně desetinu celkové hmotnosti člověka a až 70% kůže. A víte, že si jej naše tělo dokáže vyrobit pouze do 25 roku svého života? Proto bychom mu jej měli dodávat v co nejlepší podobě, ale ne v tabletách jako kondro protektiva, protože tyto mají velice malou účinnost a je to tahání peněz z kapes lidí. Já znám kolagen z rybích šupin a rybí kůže tolstolobika, zbavený alergenů a tento kolagen je nejvíce podobný lidskému kolagenu. Je nejúčinnější a nejlépe vstřebatelný, když se používá ve formě nápojů. A není vůbec znát že je z ryb, má velice příjemnou chuť. Měla by jej užívat každá žena, která chce vypadat mladistvě, protože jak jsem psala je v naší kůži obsažen 70 procenty a proto když ji jej nedodáme tak kůže začíná stárnout, je povislá a plná vrásek. A to je zapříčiněno nedostakem kolagenu. Nemusíte chodit ani do kosmetických salonů, stačí denně pít 1/2 dcl tohoto kolagenu a po určité době poznáte na sobě viditelné změny i v obličeji. Ráda doplním i další informace pokud budete mít zájem, nebo mohu komunikovat s kýmkoli kdo bude mít zájem o více informací. Přeji hezký den a slunce v duši. antoanetajulia@seznam.cz

Diskuzní téma - Co na bolest kloubů?
ozdravi
15 příspěvků 25.5.15 12:56
léčba lupénky

Přátelé znám paní, která trpěla lupénkou od 13 let svého života a nyní je již babičkou a půl ročním užíváním čistě přírodních prostředků se z lupénky úplně vyléčila, nejdříve vyčištěním a udržováním čisté krve, pak čistě přírodním tekutým kolagenem. Neuvádím firmu abych nešířil reklamu odkud jsou ty přírodní prostředky, ale jsou původu z čistě přírodní čínské medicíny, která je stará 4.000 let. Mailovku mám antoanetajulia@seznam.cz, kdo bude mít zájem o informace.

Diskuzní téma - Léčba lupénky
ozdravi
15 příspěvků 22.5.15 16:05
Co na bolesti kloubů

Na bolesti kloubů je potřebné detoxikovat a pak znám kolagen, ale v žádných tobolkách, ale čistě přírodní v tekutém stavu nejbližší našemu tělu, lehce ztravitelný se živou šroubovicí čímž lehce proniká do kloubu.

Diskuzní téma - Co na bolest kloubů?
ozdravi
15 příspěvků 22.5.15 16:00
zinuskaskoupuska

Máte zájem zaslat 7 minutové video jak se za 10 dnů vyčistí krev? Napište mi na mail, který jsem uvedl v příspěvku výše. Jinak produkt stojí 599.-Kč a pokud koupíte v akci 3 + 1 tak vás vyjde jeden na 450.-Kč. Ale firma má ještě 4 produkty pro zdraví, mimo jiné i čistě přírodní antibiotikum, požírač virů a zmutovaných buněk. A silně posilující imunitní systém. Rád Vám zašlu všechny informace k tomu, pokud máte zájem.

Diskuzní téma - Lupénka, co s tím?
ozdravi
15 příspěvků 10.4.15 08:53
Krtikoidy problém nevyřeší.

Ano máte pravdu, kortikoidy problém trvale ani neřeší. Chce to léčit zevnitř těla. Znám paní, která si po 30 letech vyléčila lupénku během 3 měsíců. Užívala Goji a Ramissio Colagen, který je z rybích šupin a kůže /ale při užívání necítíte vůbec chuť ryby/. Tento Colagen je totiž nejbližší našemu organismu a je lehce ztravitelný a tedy jeho vztřebatelnost a využití je vysoké. Žádný jiný Colagen nemá takové účinky. A proč GOJI? Protože je potřeba vyčistit krev a dodat tělu všechny potřebné látky, které potřebuje v ten den aby pracovcalo v pohodě. Podívejte se na You Tube na 7 minutové video. Zadejte tam Dr Vega krev pacienta před a po konzumaci GOJI Rád Vám o tom řeknu i přes skype podrobnosti. Lidi lékař léčí, ale příroda skutečně uzdravuje. A nejen lupénku, tlak, snižění cholesterolu atd atd. Mnoho problémů líčí čistě přírodní šťáva z GOJI.

Diskuzní téma - Je to bezpečná léčba kortikoidy?
ozdravi
15 příspěvků 30.3.15 21:49
hanče50

Dobrý večer. Hlavně neplašte. Nic není tak žhavé jak vypadá. Pokud budete stát o moji radu tak Vám doporučuji okamžitě začít užívat imunity, co je přírodní antibiotikum a vynikající prostředek s obsahem betaglukanů na ničení bakterii a zmotovaných buněk a výrazné posílení imunity. A pak k tomu určitě přidejte přírodní nepasterizovanou GOJI, která je dobrá na vše, včetně střev. Jedná se o ovocnou šťávu - nejsilnější antioxidant na této planetě Napište mi do mailu antoniejulie@seznam.cz a zašlu Vám 7 minutové video, kde budete zíraz co Goji dokáže. Pak můžeme pohovořit i přes skype.

Diskuzní téma - Krev ve stolici - příčiny
ozdravi
15 příspěvků 17.3.15 07:51
Jak na únavu

Chcete se léčit nebo uzdravit? Chcete se zbavit únavy? Vyčistěte si tělo, protože když je zatíženo těžkými kovy a různými viry, bakteriemi, plísněmi, močovinou v krvi tak se chová tak jak se chová. A neberte k čištění ale v žádném případě chemické prostředky, které zatěžují organismus ještě více. Je třeba použít čistě přírodní prostředky, které skutečně odstraní problém související s Vaší únavou. Obsáhlé vyvsětlení zašlu na mail i s krátkým videem jak si krev vyčistit a co je na to nejlepší. antoniejulie@seznam.cz

Diskuzní téma - Syndrom únavy

Zobrazit všechny příspěvky uživatele ozdravi »