Milu17

Score: 0 Registrován od: 25.05.13, naposledy on-line 2.9.13 11:07
Počet příspěvků v diskuzích: 2
 
Milu17
2 příspěvky 23.8.13 17:57
Goji - zaručené posílení imunity

Dobrý den pane Jiří a všichni ostatní. Pokud hledáte přírodní cestu na posílení imunity tak vám doporučuji přírodní šťávu Goji Ramissio. Mám s ní mnoho zkušeností a dostatečné reference i z řad lékařů. Obsahuje enormní množství antioxidantů a vitamínů, takže je ideální na prevenci proti civilizačním chorobám. Rád bych vám předal více informací. Proto budu rád za případné kontaktování.

Budu se těšit na vaše zprávy.

Diskuzní téma - Léky na posílení imunity
Milu17
2 příspěvky 25.5.13 18:05
Detoxikace organismu a prevence onemocnění

Dobrý den,

ráda bych rozšířila diskuse o nové téma zaměřené pro všechny kdo se zajímá o zdravý životní styl a detoxikaci organismu. Myslím si, že by každý měl myslet na to, že je potřeba organismus pravidelně čistit i zevnitř. Každý se umývá když je špinavý, ale málokomu dojde, že kvůli tomu co jíme a v jakém prostředí žijeme máme i zaneřáděný organismus. Musíme myslet na to, že veškeré onemocnění vychází zevnitř, pokud nemáme silnou imunitu a čistý a stabilní organismus, nemůžeme se divit, že nás tak trápí civilizační choroby.

Proto se budu velice těšit na Vaše diskuse a názory na detoxikaci a Vaše zkušenosti jak bojujete s civilizačními chorobami.

Diskuzní téma - Detoxikace organismu a prevence onemocnění

Zobrazit všechny příspěvky uživatele Milu17 »