klait

Score: 0 Registrován od: 26.09.13, naposledy on-line 2.10.13 08:31
Počet příspěvků v diskuzích: 2
 
klait
2 příspěvky 30.9.13 20:53

Dobrý večer,
podle léčitele to byla přiskřípnutá lymfa, problémy byly prý i v souvislosti se střevem. Zkuste apatyku Astrál na Smíchově, pan Havelka tam bývá pravidelně. Během čekání jsem tam mluvila s hodně lidmi, kterým pomohl a osobně jsem pocítila velké zlepšení asi po 1 měsíci. Na kontrolu stavu jsem už nešla, zlepšení mi připadá úžasné. Zkusila jsem i lymfatické masáže, ale hlavně zabírá rakytník, kupuji 100 procentní šťávu a drcené plody, které nakládám do olivového oleje nebo přidávám do jogurtu.
Na noc nosím stále krátkou ortézu, po hodně náročných dnech používám obklad z cca 1 lžičky soli z Mrtvého moře rozpuštěné v mističce teplé vody, namočím žínku, obalím zápěstí, překryji igelitem, ručníkem a v teple nechám půl hodiny. Opravdu účinné.
Podle lékařů mám ruku v pořádku, byla jsem i ve Vysokém nad Jizerou, kde nic nezjistili. Každý jen řekl, abych přestala hrát a ruku nezatěžovala. Pro učitelku hudebky a klavíru opravdu rada nad zlato, obzvlášť když denně hraju několik hodin. Dokonce jsem užívala půl roku i Wobenzym, který mi vůbec nepomohl. Po léčbě rakytníkem mohu dělat prakticky všechno, vloni jsem několik dní oškrabovala zdi a stropy při renovaci bytu. Ruka bolela, ale vždy jsem byla druhý den schopná fungovat bez problému. Jen kolo ještě nezvládám.
Zkuste ten rakytník, laktobacily a vynechte pšenici a vepřové. Nebo se vypravte do Astrálu…

Diskuzní téma - Dlouhodobá bolest zápěstí
klait
2 příspěvky 26.9.13 08:34

Zdravím, skoro 4 roky mám obdobné potíže. Hodně hraji na klavír, pracuji na počítači a řídítka kola neudržím víc než 2 km. Podle lékařů vše v pořádku, ruka hybná víc než je běžné, rehabilitace jen vše zhoršila. Hodně mi pomohl léčitel, užívám rakytník ve všech podobách, laktobacily a je fakt, že i když ruka občas zabolí víc, stále s ní mohu fungovat a nebolí stále. Navíc mohu dělat prakticky všechno a tu a tam použiji ortézu či tejp. Lada

Diskuzní téma - Dlouhodobá bolest zápěstí

Zobrazit všechny příspěvky uživatele klait »