ketyn

Score: 0 Registrován od: 30.11.12, naposledy on-line 4.12.12 20:49
Počet příspěvků v diskuzích: 4
 
ketyn
4 příspěvky 2.12.12 17:52
OČI

Dobrý den. Ne žeby mi něco letalo .Ale takový pocit jak by mi tam něco spadlo a přitom tam nic není.

Diskuzní téma - Zánět spojivek - rady
ketyn
4 příspěvky 2.12.12 13:56
oči

Dobrý den. dnes jsem si dala obklad ze světlíku na oči a včera jsem si je omyla.po omytí to štípalo a dnes po obkladu také ale jen jedno oko pod víčkem jak nějak tak pod kde vyrůstají řasya pocit něčeho litavého má to tak být nebo je to nějaka na ten světlík. Děkuji.

Diskuzní téma - Zánět spojivek - rady
ketyn
4 příspěvky 1.12.12 14:24
oči

Dorý den. Tak jsem navšívila 2.očního a ten mi řekl že by t o mohl bý syndrom suchého oka.Ale raději mně ještě objednal na alergologovi. Dá se tento syndrom nějak vylečit bylinkama. Děkuji

Diskuzní téma - Zánět spojivek - rady
ketyn
4 příspěvky 30.11.12 16:15
oči

Dobrý den už 14 dnů mě rapí v 1 oku jako by mi něco litalo pak se to sklidní v 2 oku To bylo to samé. Obě oči mně palily pod víčky horními a dolními a někdy i na spojivce oka někdy i svědily a štípaly. Někdy třošinku slzely Ale zarudlé jsem je neměla spíš mi vypadalo jako by 1 víčko bylo trošinku nateklé a vička vnějčí mně štípaly také. Na očním říkala že je vše v pořadku. a napsala mi umnělé slzy které mi nepomohly spíš trochu dráždily. Tak jsem přidala kapky livostin které to všechno sklidnily ale zdá se že seto začína vrácet a navíc mně boda v tom jednom oku ve spojivce. V čem by mohl být problém .Co mi poradíte.

Diskuzní téma - Zánět spojivek - rady

Zobrazit všechny příspěvky uživatele ketyn »