irisek 2

Score: 0 Registrován od: 29.07.12, naposledy on-line 8.4.13 19:54
Počet příspěvků v diskuzích: 5 brno
 
irisek 2
5 příspěvků 2.12.12 20:52

Dobrý den svědění těla vaší maminky mohou způsobovat nějaké léky, nevím teda jestli nějaké bere. Jestli ano zkuste po konzultaci s lékařem zmněnit nebo nějaky čas nebrat žádné a uvidíte.

Diskuzní téma - Alergie těla
irisek 2
5 příspěvků 26.10.12 19:35

Dobrý den, přečtěte si můj příspěvek. trvalé bolesti zad a svalů. Měla jsem ty samé potíže jak vy. Nemusíte mít strach jsou to různé blokády jak žeber tak krční páteře a stoho jsou tyto potíže. Vyzkoušejte něco s toho co jsem psala -uleví se vám hned!!!

Diskuzní téma - Tlak na hrudi a bolest zad
irisek 2
5 příspěvků 18.10.12 19:34
trvalé bolesti svalů a zad

Chtěla bych se připojit k diskuzi.Tyto bolesti mám již 12 let, je to šílený s tím normálně fungovat ale dá se to zvládnout. Moje diagnoza zněla-fybromyalgie. Tato nemoc se nedá nijak léčit, projevuje se bolestma svalů-pálením, pícháním, tlakové bolesti, záda bolí někdy hrozně, bolesti se střídají na různých místech. Za těch 12 let jsem prošla veškerým možným výšetřením, rehabilitacema a několikrát v nemocnici. Bohužel nic nevedlo ke zlepšení tak jsem zkoušela jak si pomoct sama. Samozřejmně tyto akutní stavy této nemoci jsou střídavé nekdy lepší, někdy horší. Píši teda co mi dělá nejlépe na tlakové bolesti mezi lopatkama a vlastně kdekoliv po těle-výborné jsou elektrické dečky-nahřívám se pořád jak to jde, dále masáže ale musí byt razantní jinak to nepomúže, dále jsem si koupila tenisový míček, který si dám na zem, na něj si lehnu a podle vlastní potřeby si masíruji místa které bolí. Musíte masírovat tak dlouho až to přestane bolet-nebojte se bolesti, bolí to hodně ale uleví se vám a bude se vám dobře dýchatDále je výborné jestli že mete trochu lehčího člena rodiny aby vam pošlapal zada. Dále přidat jakekoliv svičení na záda a na baloně at malém nebo velkém. Bohužel toto musím občas opakovat, protože se to tuhnutí a ty zatvrdliny pořát vrací dokola. Takže vyzkoušejte kdo zde má podobné problémy a dejte vědět, doufám že aspon někomu těmeto radama pomohu :)

Diskuzní téma - Trvalé bolesti svalů a zad
irisek 2
5 příspěvků 21.8.12 18:07

Dobrý den, no hlavně s tím něco dělejte, objednejte se na neurologii!

Diskuzní téma - Nově vzniklé tiky v obličeji
irisek 2
5 příspěvků 8.8.12 20:33

Pomáhá canesten lze koupit bez předpisu

Diskuzní téma - Pálení v pochvě

Zobrazit všechny příspěvky uživatele irisek 2 »