helenorsk

Score: 0 Registrován od: 07.12.11, naposledy on-line 25.1.16 19:45
Počet příspěvků v diskuzích: 6 oslo
 
helenorsk
6 příspěvků 15.12.11 21:01
luc

( Po jednom dni jsem znovu sklouzla k přejídání. nevím, jestli to mám zkoušet dále, a jestli mi ty neúspěchy spíše nepotvrzují, jak jsem neschopná. )

Přestat kouřit je ta nejsnadnější věc. Měl bych to vědět, neboť jsem to dělal už tisíckrát. Mark Twain.

Diskuzní téma - Chorobné přejídání
helenorsk
6 příspěvků 15.12.11 20:37

Luc, tak ať Ti to zítra dobře dopadne a ze synkova rýpnutí si nic nedělej, děti občas umí nazvednout. A drž se, pamatuj na talířky jsou super!

Diskuzní téma - Deprese a jak ji zvládat
helenorsk
6 příspěvků 13.12.11 22:52

Supéééér! To je paráda když můžeš říct: hotovo, mám to z krku a oddechnout si. Jo, jenže u těch závislostí to nejde tak hezky zabalit a hotovo, to je běh na dlouhou trať a já nejsem vytrvalec :oops: Já se chci poprat s cigaretama, AD a práškama na spaní na který už jsem si vytvořila závislost. Trochu se v tom motám, nevím kde začít, kde vydržet, co lze a co ne. Ale tyto stránky mě fakt pomáhají, jen mi zaberou hrozně času, je toho k pročítání.....

Diskuzní téma - Deprese a jak ji zvládat
helenorsk
6 příspěvků 13.12.11 21:54

Ahoj všichni, jsem v téhle diskusi poprvé, přizval mě sem Tom a na týden si odjel :,( Četla jsem zde hodně příspěvků a mám pocit že vás už znám. Dnes jsem na Vás hodně myslela a musím říct, že už jen ten pocit, že tu je někdo s kým je možné komunikovat o osobních problémech mě dnes hodně držel.
Ty talířky vypadají fakt zajímavě a jestli by uměly trochu pohnout pneumatikou na břiše, tak bych to asi taky prubla. Ta pneu mě dost štve, celý život jsem měla 50kg a před třemi lety po radikální změně života jsem nabrala 8kg. Nijak to neřeším, ( miluju taky čokoládu) ale na to břicho si nemůžu a ani moc nechci, zvyknout.

Diskuzní téma - Deprese a jak ji zvládat
helenorsk
6 příspěvků 12.12.11 23:59
Díky Tom69 i Bábina

díky za zájem i rady. Pročtu, ale to je tak na celý víkend :D Po kozlíkových kapkách se podívám, jsou běžně v lékárně? Pokusím se s tím něco udělat. Líbil se mi i příspěvek Barry z 27.8.10, musím na sebe vymyslet nějakou fintu. Mám těch práškových problémů trochu víc, antidepresiva - prášky na spaní a teď i CHampix, ale trochu se v tom plácám. Nejraději bych to vysadila všechno a i se zbavila cigaret, ale zase mám strach z absťáků a vůbec reakce na vysazení. Zkoušela jsem vysadit antidepresiva a ty úzkosti při docela běžných situacích byly dost síla.

Diskuzní téma - Prášky na spaní
helenorsk
6 příspěvků 11.12.11 22:52
nespavost

Kloea: mám stejný problém, vím přesně o čem je řeč. Taky jsem po dlouhodobém užívání léků na spaní již na nich závislá. Ráda bych se s tím nějak poprala a jsem toho názoru, že ve dvou se to lépe táhne, ale já jsem na to sama a kdo neví o čem celá záležitost je, nemůže pomoci. Jednou jsem někde četla: „Nesuď svého bližního, dokud neprojdeš kus cesty v jeho botech.“ A tak je to i s pomocí v takovýchto situacích.

Diskuzní téma - Prášky na spaní

Zobrazit všechny příspěvky uživatele helenorsk »