Elwanelyn

Score: 0 Registrován od: 04.07.17, naposledy on-line 20.5.18 17:30
Počet příspěvků v diskuzích: 2
 
Elwanelyn
2 příspěvky 2.2.18 07:56

Já mám příznaky takové, že neustále citím, že mi hlen stéká do krku, přičemž ale volně dýchám nosem, nemám potřebu smrkat, to jen po ránu. Ještě mam k tomu nutkání k polykání.
Nicméně stékající hlen mi způsobuje chrapot, musím neustále kašlat a odhleňovat se, navíc, když na to začnu více myslet a přemýšlet nad pesimistickými variantami, o co by se mohlo jednat a dostanu se do stavu akutní úzkosti(opravdu jen v tomto případě, jak jsem vypozoroval), dostanu záchvat kašle, kdy mám i často nucení na zvracení. Když jsem zaměstnán jinou činností a nemyslím na to, tak skoro nekašlu, i když i v tomto případě stékající hlen cítím a menším pokašláváním se musím odhleňovat… Prosím o radu

A mám to od té doby co jsem prochladnul na běžkách. Bolest v krku odeznela,, cca rok a půl zpět.

Diskuzní téma - Proti zahlenění
Elwanelyn
2 příspěvky 4.7.17 07:02
Kašel 1,5 let

Dobrý den, nemáte někdo zkušenost s tím co mám já? Je mi 33 let, 193 cm, 92 kg. Pracuji v kanceláři.

Trápí mě tak cca 1,5 let suchý kašel, hlavně po ránu (nejvíce) a pak někdy během dne. V noci nekašlu. Někdy mívám i dušnost a pocit palpitace, tlaky na hrudi, možná i pocit zahlenění na prsou, ale jak jsem psal nic nevykašlu. Bývám někdy unavený a malátný. Sem tam pocit těžkých nohou. Někdy se tak rozkašlu, že mám pocit až dávení/zvracení ale nezvracím. To pomůže si lehnout na zem, cca 1 do měsíce. Možná někdy zhoršení ze stresu, či větší námahy. Také někdy cítím, jako kdybych něco měl v krku při polykání, nebo, že mě bolí v krku.

Mívám to asi od té doby co jsem promrznul na běžkách. (ale neměl jsem žádnou virózu). Na plicích, v krvi ani v krku mě nikdy nic nenašli, gastro negativní.

Co s tím? Doktoři nevědí.

Diskuzní téma - Kašel 1,5 let

Zobrazit všechny příspěvky uživatele Elwanelyn »