džejnks

Score: 0 Registrován od: 19.03.13, naposledy on-line 17.3.15 19:40
Počet příspěvků v diskuzích: 30 ČR
 
džejnks
30 příspěvků 13.3.15 13:26

Nejde mi na to najet, nedostanu se tam, je to zakodované??

@Teleko píše:
Zdravím lidičky, přidejte se k novému fóru které se zabývá výhradně diskuzí pro operované ke snížení hmotnosti. Přijďte se poradit a nebo také podělit se svými zkušenostmi. http://choob.cz
Diskuzní téma - Tubulizace žaludku
džejnks
30 příspěvků 6.3.15 20:35

@Belllla uspává se vždy lékama a dá se dýchnout kyslík s rajčákem a po uvodu do anestezie se pustí další plyny, které zajistí klidný spánek :lol: tak ej to vždy u celkévé narkozy :lol:
@Sophik prosím,já by jsem taky chtěla přidat do skupiny na facebooku, můj profil je https://www.facebook.com/…na.mechurova díky moc, už jsem žádala jednou a nikdo mě tam nepřidal :(

Diskuzní téma - Tubulizace žaludku
džejnks
30 příspěvků 10.2.15 09:43

Můžeš mi prosím napsat (klidně i do souk. zprávy) jaký jsi měla jídelníček asi měsíc po operaci a kolik jsi čeho snědla :lol: at vím :lol: díky

@Renča5757 píše:
Ahojky, začínala jsem na 104kg.Na kontrole po 2 měsících doktor doporučil cvičení až se váha ustálí, tak teprv potom je vhodné cvičení, aby jsme tělu nebrali víc energie. Rodinné oslavy jsou v pohodě. Dám si vždy trochu polévky a maso ale tředa bez přílohy. Podle mně je to všechno v hlavě a musíš se to naučit kolik toho vlastně můžeš sníst.
Diskuzní téma - Tubulizace žaludku
džejnks
30 příspěvků 10.2.15 08:22

Teda to je super výsledek 40kg :dance: to jsi už pěkně chudá :lol:

@Renča5757 píše:
Ahojky holky, mám 6 měsíců po tubulizaci. K dnešnímu dni mám dole nádherných 40 kg!! Je to neuvěřitelný. Zákrok proběhl v pohodě, jen mi bylo blbě po narkoze. Jinak na tekuté stravě jsem byla 3 týdny. Nutridrinky mi nedělaly dobře a polívka se mi protivila. Jogurtové nápoje, výživy a termixy mi dělaly moc dobře. Teď po půl roce můžu říct, že jím uplně všechno, kromě pečiva. To jsem dost omezila asi jen na 1/4 rohlíku týdně. Dám si aji čokoládu, jen dva čtverečky a stačí. Termix ale ani teď nesním celý. Už jsem se naučila jaká je ta přesná dávka, aby mi nebylo zle, nebo abych se nepozvracela.ale to bylo opravdu jen vyjímečně. KDO VÁHÁTE, NEBOJTE SE TOHO!!!Já jsem se moc bála, ale zbytečně. Nelituju toho a šla bych klidně znovu :)
Diskuzní téma - Tubulizace žaludku
džejnks
30 příspěvků 9.2.15 13:46

@VIVIEEN @Vendy222 holky super vysledky :lol: jste šikovné :lol: já jsem za první týden dala dolů 5 kg tedka to jde nějak pomalu, asi budu muset přitvrdit na jidle a dávat si pozor co jím a co má kolik kalorií, protože chci dát dolů aspon 30kg :mrgreen:

Diskuzní téma - Tubulizace žaludku
džejnks
30 příspěvků 9.2.15 09:04

@Vendy222 já jsem taky hrozně ráda, že jsem na tu operaci šla a všem ji doporučuji :lol: není to nic strašného a kila jdou dolů sami, já jsem měsíc po operaci mám a 10kg dolů :lol:
dneska nastupuje na operaci u nás i moje sestra, viděla, že je to uplná pohoda, tak se na to dala taky :lol: a jedna moje kamarádka se na to chystá taky, kdyby jsem to tušila, tak jsme na to šla už dávno :lol: já hloupá :(

Diskuzní téma - Tubulizace žaludku
džejnks
30 příspěvků 28.1.15 20:21

@Sophik pokud budete kašlat a nebo budete nachlazený, popř. mít opar, tak vás anesteziolog neuspí :( tohle není operace akutní, ale plánovaná :( tak si nasadte vyšší dávku vit. C,já ho beru tedk apo operaci 2× vyšší dávku, at mě nezkolí nějaký bacil :(

Diskuzní téma - Tubulizace žaludku
džejnks
30 příspěvků 21.1.15 14:17

Jsme na tom stejně :lol: já jsem to řekla jenom asi 2 kamarádkám v práci aty to nevykecají azbytku jsem řekla, že mám kýlu v jizvě po císaři :lol: a to jídlo no to bude, dřív jsem si dala oběd a tedka si budu nosit svoje apozději si dám v práci méně kalorickou dietu, to tam máme taky v nabídce :lol:
já jsem 15 dní po operaci a mám dole 7kg :lol:

Diskuzní téma - Tubulizace žaludku
džejnks
30 příspěvků 20.1.15 16:56

@Evča37 tak to je hezké kg dole :lol:

Diskuzní téma - Tubulizace žaludku
džejnks
30 příspěvků 20.1.15 11:52

@Evča37 jak jsi dlouho po operaci??to mi nějak uniklo, je dobře, že sníš málo to je i účel a kolik máš celkem kg dole??jak dlouho jsi jedla tekutou stravu??celý měsíc a kašovitou kdy??at vím
a v te restauraci třeba kousek masa se zeleninou ti dělá problém???my jedeme za dnů na hory, tak si říkám, že na oběd a k večeři bude polévka ke s nídani nějaké mléko, popř. jogurt :lol:

Diskuzní téma - Tubulizace žaludku
džejnks
30 příspěvků 20.1.15 08:32

@Veronika198 nevím jak kde, ale u nás es snaží vždy ten vzduch vypustit, to pak bolí, když to tam zůstane a je fakt, že tedka naposledy mě nic nebolelo a břicho bylo splasklý, ono asi jka kde a hlavně jak který doktor :lol:

Diskuzní téma - Tubulizace žaludku
džejnks
30 příspěvků 19.1.15 21:17

@Veronika198 nepřestaneš jíst (teda jenom ze začátku nebudeš jíst), jenom budeš jíst mín, víc ti žaludek nedovolí a to se pak ukáže i na postavě :lol:

Diskuzní téma - Tubulizace žaludku
džejnks
30 příspěvků 19.1.15 21:15

Já jsem se bála strašně, ale opravdu hodně :( honily se mi v hlavě černé myšlenky co kdyby… a bála jsem se :( nejhorší na tom je, že to je vlastně moje práce, já uspávám na sále a tak proto jsem se bála možných komplikací :( sice jsem měla vše domluvené, výborného anesteziologa, nejlepšího operátéra, ale i přesto a po tom jsem zjistila, že to nebylo vůbec hrozné, ba naopak jsem byla mile překvapena super anesteziia celkově vším :lol: proto holky koho to čeká nebojte se, není ani čeho, stojí to za to :lol:

@Veronika198 píše:
Holky já musím říct že se teda taky docela bojim :(
Diskuzní téma - Tubulizace žaludku
džejnks
30 příspěvků 19.1.15 21:11

@Veronika198 já s sebou nosím malou petku pořád (i před operací) a popíjím po troškách :lol: na té operaci očí byla sestar před Vánocema, vaplázla 35tis ( ato měla ješět nějakou slevu) vidí dobře, ale nesmí nic těžkého tahat a dodržovat jejich pokyny :lol:
@Sophik s těma lékama asi tak v den operace je vpohodě ráno polkneš s troškou vody, ale po operaci bude trošku problém, pokud budeš mít sondu (což já po operaci měla) tak je vzít nemůžeš, vyšly by ti zpět ven, až ti ji vytáhnou, tak si vezneš antikoncepční a od tlaku ti řeknou jestli je po třeba, většinou se hned po operaci nebere, jenom kdyby byl moc vysoký tlak a jestli to není velká tableta, tak s ním mít problémy nebudeš, ale pokud je to něco většího, tak asi ze začátku jo :(

Diskuzní téma - Tubulizace žaludku
džejnks
30 příspěvků 18.1.15 20:44

@Veronika198 jdu tento následující týden a jenom 1× amlého už zvedám, takže začínám pomalu a fakt se cízím dobře, už ani necítím ránu, jako by jsme ani na operaci nebyla, jenom nesním skoro nic :lol: což je dobře :lol:

Diskuzní téma - Tubulizace žaludku
džejnks
30 příspěvků 18.1.15 20:16

@Veronika198 ze začátku hlavně ani nebudeš mít hlad a ani snad chut :lol: včera jsem byli na narozeninách, já tam vypila kafé laté a trochu džusu a opravdu nic víc a nevadilo mi to, přitom všichni žrali řízky, obložené mísy, zákuska…a u oběda si cucám svoji rozmixovanou polévku pomalu, takže než oni sníd pol. a oběd, tak já sotva sním svoji polívku, jenom se bnesmím rozeřrat pak a vydržet aspon s tím, že sním opravdu málo :lol:
ty tekutiny jsou sice ze začátku horší, přijme se jich mín, ale už teka 14 dní po operaci je to vpohodě :lol:
pokud nebudeš těhotná hned tedka, tak pak je to vpohodě, sníš mín, ale častějia hlavně vyváženéa potřebné potraviny :lol:

Diskuzní téma - Tubulizace žaludku
džejnks
30 příspěvků 16.1.15 21:03

Mě to hezky vyšlo, že jsem byla čerstvě po a to jsme ani neplánovala, primař mi řekl termín a tak to vyšlo, s menstruací by tě odložili, tak si to raději vypočítej at pak nemusíš řešit tyto nepříjemnosti :(

Diskuzní téma - Tubulizace žaludku
džejnks
30 příspěvků 15.1.15 17:20

Primař co mě operoval, říkal, že pokud bude potřeba plastika povyslé kůže, tak mi to domluví na plastice na klinice a budu to mít zadarmo, má tam nějakou známou doktorku a ti to dělají asi na pojištovnu, protože jinak říkal, že ti plastici jsou drazí :( tak uvidíme, už se i těším, že zhubnu třeba 30kg nebo i více :dance:

Diskuzní téma - Tubulizace žaludku
džejnks
30 příspěvků 15.1.15 17:17

@Veronika198 já nemám nic proti popíjení nutridrinku, vím, že obsahuje potřebné živiny a vitamíny, ale pozor na to, že je to kalor. bomba, takže třeba jeden na 2 dny jo, ale né vypít dva za den, jeden nutridrin je kaloricky jako jeden oběd :lol:,doporučila by jsem spíše na popíjení, ale to at si každý udělá jak chce, já ho vyzkouším od neděle začít popíjet, ale max jeden na dva dny :lol:

@Veronika198 píše:
S těšmi nutridrinky jde spíš o doplnění živin a i když chceme hubnout, chceme trochu postupně, ne 50kg za 3 měsíce, to by na nás plandala kůže :( chce to postupně aby měla kůže čas reagovat a smršťovat se. Kamarád je cca 1,5 měsíce po op a má -17kg (začínal asi na 120kg) a říkal že to těmi nutridrinky úmyslně zpomaluje aby to na něm neviselo, nepadali mu vlasy atd. Sice omezíme kalorie ale i se šíleně omezí živiny které tělo přijímá a začne se zbavovat „nepotřebného“ jako jsou vlasy, kvalita kůže, v horším případě zuby atd
Diskuzní téma - Tubulizace žaludku
džejnks
30 příspěvků 14.1.15 20:57

@olinka11 to říkla i mě primař, že až začnu nějakou stravu, tak opravdu moc a moc rožvíkat, aspon 30× přežvýkat a pak polknout :,( a skelničku vody cca 150ml piji asi tak na 3× a trvá mi to aspon 30 min :lol: a fakt jsem po pár lžičkách plná vitamíny já beru vit C a B a prozatím necvičím, ale začnu aspon trochu na rotopedu
někdo jak tu psal o těch Nutridrinkách, tak na to asi bacha to je přeci hodně kalorické a nám jde o to snížit i příjem kalorii :lol:

Diskuzní téma - Tubulizace žaludku

Zobrazit všechny příspěvky uživatele džejnks »

Napsat uživateli džejnks zprávu   Přidat uživatele džejnks do přátel

Přátelé uživatele