dialog

Ikonka uživatele dialog
Score: 0 Registrován od: 13.06.12, naposledy on-line 26.6.12 13:02
Počet příspěvků v diskuzích: 16
 
dialog
16 příspěvků 22.6.12 11:59

Momentálně má úloha zde SKONČILA…a tak se odsud vyklikávám, už jsem požádala o smáznutí mého „profilu“…tak to jen abys to věděla… 8)

Diskuzní téma - Dlouhodobá bolest krku
dialog
16 příspěvků 18.6.12 17:52

Mám pocit, že se mi to opravdu jenom zdá…ale na druhou stranu vím, že kdybych i já kdysi bývala, na zdejší lékařskou pomoc čekala, podobného bych se dočkala. Vím, jak jsem musela obhajovat všehny ty bolestivé symptomy a nikdo mi nevěřil ( tady na Novojičínsku i v Ostravě)…vyšoupli mne dokonce i z důchodu, že jsem zdravá, a když už jsem jim opakováním stejného asi lezla na nervy, píchli mi malou Algifenovou infuzi. To jen abyste líp pochopila, proč s vámi soucítím…no zkrátka vím, že bez Pardubických bych byla tenkrát ztracená, jen tam, doopravdy měli snahu řešit a vyřešit. Co vám na to říct? je to určitě všechno špatně, Lexaurin vám dovolí „možná“ usnout, ale bolestí se jím nezbavíte. Paradoxně = vaše záchrana spočívá, ve vyšetření CT-éčkem. Jestli se vám bude chtít, pak mi ještě napište…navzdory všemu co zažíváte, přeji klidnou noc.

Diskuzní téma - Dlouhodobá bolest krku
dialog
16 příspěvků 18.6.12 14:13

Jejda, to je mi vás fakt líto…a já chtěla doufat, že bylo líp. No uvidím, co vám poví neurologie. Mne intuice stále vede- k bloku páteře. :mavam:

Diskuzní téma - Dlouhodobá bolest krku
dialog
16 příspěvků 18.6.12 07:03
Konec bolestí?

:) Zdravím po víkendu na Karvinsko…soudě dle toho, že jste se tu již „nezastavila“, je zřejmé, že vaše bolesti odezněly!!! což bych vám samozřejmě moc a moc přála :-)

Diskuzní téma - Dlouhodobá bolest krku
dialog
16 příspěvků 16.6.12 07:26

Zdravím a přeji klidný a hlavně bezbolestný víkend. Také nejsem z Pardubic, jen jsem tam na NCH pacientkou, už od roku 1999…a není mi nikdy prozatím zatěžké, právě u tamních lékařů, vyhledat pomoc až doteď, než marně hledat tady, v mém případě - na Novojičínsku. Ono opravdu dnes, narazit na dobrého odborníka, není tak jednoduché…Tak se držte a kéž se vaše bolesti uklidní.

Diskuzní téma - Dlouhodobá bolest krku
dialog
16 příspěvků 15.6.12 15:43

****Zdravím vás a nevěřím svým očím co čtu? takže po opíchnutí Mesocainem, se vám bolesti zhoršily? být vámi, jdu někam jinam - třeba i na pohotovost -, na neurologii, povím jim tam, co se vám děje, tohle už není legrace. Sice to píšete kolem poledne, možná se váš stav zklidnil, ale pokud to trvá, nenechávejte to, hledejte tak dlouho pomoc až ji najdete. Smím se zeptat, odkud jste? kdyby nááhodou někde kolem Pardubic, doporučuji jet přímo do nemocnice, na neurochirurgii, mám tam s nimi jen ty nejlepší zkušenosti, neodmítli by vás stopro…ale to samé bych udělala, ať už bydlíte kdekoliv. Neurochirurgie = též většinou problém v tomto rozsahu řeší. Držím pěsti.

Diskuzní téma - Dlouhodobá bolest krku
dialog
16 příspěvků 14.6.12 16:56

Tak dnes ještě jednou, nedá mi to a chci odepsat…opravdu vám rozumím, navíc bolesti „od páteře“ se mnohdy tak špatně popisují, mnohdy jsem si připadala jako blázen, vysvětlovat cosi, nač mi slova a popis chyběly. Přeji vám tedy dvojnásob, ať máte štěstí na dobrého lékaře a když budete chtít, pak mi zde napište „novinky“, jak pokračuje pátrání po příčinách vašich bolestí.

Diskuzní téma - Dlouhodobá bolest krku
dialog
16 příspěvků 14.6.12 11:56
Bolest v krku

Takžééé, znovu jukněte na ten odkaz, kde je obratel po obratli…i ona mezilopatková část, myslím, že tam by se tedy po vašem popisu - už přesnějším, měl zaměřit s RTG či podobným vyšetřením. Mohl by tam být blok? viz. námaha při sekání zahrady? namožení, či „ústřel“?důležité je, že krev máte v pořádku a něco tedy lze už vyloučit. Krůček po krůčku a najde se „zakopaný pes“.

Diskuzní téma - Dlouhodobá bolest krku
dialog
16 příspěvků 14.6.12 08:44

To je tedy opravdu veliká záhada, ale určitě bude vyřešena…někde se musí projevit další „nápověda“, protože to tak v těle máme zkrátka zařízené, že vše se vším souvisí. Jak už jsem zmínila, budu držet palce, hodně štěstí!

Diskuzní téma - Dlouhodobá bolest krku
dialog
16 příspěvků 14.6.12 08:29

****Rozumím a vše popisované si dovedu představit. Mě tam mate trošku, že ta podivná bolest, souvisí i s bolestí přímo v krku? tedy jestli vás dobře chápu?
Vím, že syn měl kdysi zánět trojklanného nervu…a popisoval podobné symptomy co vy, jen bez té bolesti v krku. Víte, já jsem před měsícem též brala ATB = hnisavá angína…a dodnes jsem se bolestí v krku ( nárazových intenzit) nezbavila. V lékárně lze koupit i „česnekový spray“, kterým lze uvnitř krku ošetřit, používám ho a vždy bolest na čas zmizí…( to jen k řešení bolesti V KRKU),,, ale rozhodně „otravujte“ lékaře, a dál chtějte vyšetření, možná že dojde i na vyšetření C páteře, pomocí Magnetické rezonance, ta je velmi čitelná a podrobná. Samotnou mne bude zajímat, k jakému rezimé u vás lékaři dojdou?

Diskuzní téma - Dlouhodobá bolest krku
dialog
16 příspěvků 14.6.12 07:59

Přidávám úžasný odkaz, kde si nakliknutím sama zjistíte, co který obratel ( či jeho poškození…) způsobuje, či ovlivňuje.

http://www.chiroone.net/…c/index.html

Diskuzní téma - Dlouhodobá bolest krku
dialog
16 příspěvků 14.6.12 07:55
opakované operace páteře=krční i bederní*

**Zdravím všechny, kteří mohou popsat i své poznatky z opakovaných operací páteře. Vím, že každý jsme individuální a tudíž každý, máme i jiný práh citlivosti…ale přesto, ráda si zde přečtu, jak která operace páteře, působila na jiného člověka. Co mu dala a co mu případně vzala?
Děkuji za jakoukoliv zkušenost.

Diskuzní téma - Opakované operace páteře
dialog
16 příspěvků 14.6.12 07:44
Bolest v krku

****Zdravím vás i dnes…ještě mne napadlo, co zánět trojklanného nervu? popisujete tvář jako necitlivou…možná opravdu nerv? a jsme zase u neurologie, možná zkusit i stomatologii = zuby.
Ale též se přikláním k té neadekvátní zátěži ( víkendové!), zřejmě ta krční páteř? Inu uvidíte, co ukáže CT? možná odstartuje potom další vyšetření. Rozhodně vám přeji brzké vyřešení a nalezení problému. :mavam:

Diskuzní téma - Dlouhodobá bolest krku
dialog
16 příspěvků 13.6.12 13:47
Bolest v krku

Pak jsou další vyšetření, laboratoř z odběru krve - na funkci štítné žlázy. Neurologické, jako je CT krční páteře, magnetická rezonance této oblasti…a samozřejmě totéž vyšetření i u mozku. A ráda bych vám doporučila, podívat se i po knize s názvem - Léčebný kód, od autorů = Alexander Loyd a Ben Johnson. Oba tito lékaři, napsali tuhle úžasnou knihu, ve které byste jistě našla mnohé odpovědi. Ale ze všeho nejvíce, je potřeba najít tu pravou příčinu vašich potíží. Já sama mám pětkrát operovanou krční páteř a jednou i bederku, a tak velmi dobře vím, co to znamená, vnímat různé potíže, které jsou mnohdy těžko zmapovatelné.

Diskuzní téma - Dlouhodobá bolest krku
dialog
16 příspěvků 13.6.12 10:52
Bolest v krku

:think: Ahoj…teď jsem se tady přihlásila, úplnou „náhodou“ čtu tenhle příspěvek…napadá mne, dělali lékaři i vyšetření na Meniérův syndrom? 

Diskuzní téma - Dlouhodobá bolest krku

Zobrazit všechny příspěvky uživatele dialog »