Bronice

Score: 0 Registrován od: 06.08.10, naposledy on-line 23.9.10 22:56
Počet příspěvků v diskuzích: 22 Zlín
 
Bronice
22 příspěvků 23.9.10 22:56
Dobrý večer

Moje záda jsou lepší, našla jsem si na netu cvičení, které jste mi doporučila. A také už běži pravidené tai či jednou týdně. A k těm kóčám - musím se podělit o radost - kolem 20. října si pojedu pro další čičindu, bude to malý whiskas. Doma už máme něco jako menší pumu, má 8 měsíců a váží 4,5 kg. Bude tomu malému dělat velkého bratra. Měli jsme totiž 16 let kocourka, který v lednu umřel a tito kocouří „brášci“ by měli nahradit tu ztrátu.

Diskuzní téma - Geopatogenní zóny a kočky
Bronice
22 příspěvků 9.9.10 06:54
By mal ...

Lahko sa povie… Všetko už som absolvovala, teraz sa udržujem prostrednictvom tai či. A asi sa budem musiet zmierit s bolesťou. To nie je bohviečo. Ďakujem za reakciu.

Diskuzní téma - Bolesti v kříži
Bronice
22 příspěvků 4.9.10 20:01

Že by? U nás takové centrum je a kamarádovi tam moc pomohli. Zkusím se o tom pobavit se svojí obvodní. Díky.

Diskuzní téma - Bolesti v kříži
Bronice
22 příspěvků 4.9.10 19:53

Léky vyloženě na páteř nemám,skoliozu mám. :wink: Čili po tom všem co jsem prošla - rehabilitace, injekce s vitamíny B a něčím protizánětlivým, docházím k názoru, že jde o lubmago, Jo? Ne? V noci to bolí občas moc, ve dne je to lepší, změním polohu, snažím e málo sedět, opět začne tai či, to mi také pomáhá, prostě se snažím něco dělat, aby to ty potíže byly přijatelné, ale je to , jak se u nás na Valachoch říká, ani k životu, ani k smrti.

Diskuzní téma - Bolesti v kříži
Bronice
22 příspěvků 4.9.10 19:48

děkuji, už to testuji

Diskuzní téma - Bolesti v kříži
Bronice
22 příspěvků 4.9.10 19:32
Dotaz

A jak se dostanu na vaši soukromou stránku? Díky.

Diskuzní téma - Bolesti v kříži
Bronice
22 příspěvků 3.9.10 22:26
Bábino,

jsem ráda, že máte s dr. housem i dobrou zkušenost. Já ho soudím podle jeho slov, nic jiného o něm zatím nevím, jeho skutky neznám a jeho slova na moji adresu nemohu soudit pozitivně.Pokud pomohl jiným lidem, je dobrý diagnostik, pak je to jen dobře. Ale já osobně právě kvůli němu budu hledat jinou poradnu, opravdu nemám náladu na jeho žerty, jak jste správně poznala. Moje záda bolí trošku méně, cvičím a mám vybrané injekce. Ještě mi jeden lékař poradil plynové injekce u nás v Luhačovicích, tak o tom uvažuji. Přeji hodně štěstí a děkuji za vaše rady.

Diskuzní téma - Bolesti v kříži
Bronice
22 příspěvků 2.9.10 18:17
Bylinky

a babské rady si projdu, děkuji. A jsem vděčná za vysvětlení od čeho tu je dr. House. Jeho příspěvky mi přijdou divné a arogantní, často zcela od věci. Ale na vytahování se je fakt dobrý.

Diskuzní téma - Bolesti v kříži
Bronice
22 příspěvků 19.8.10 09:44

Deprese je prevít i v tom, že pacient neví, jestli na „něho něco leze“ a tudíž se mu nic nechce dělat a je smutný, nebo je smutný z toho, že se mu nic nechce dělat a nedovede se přemoct. Zmatek je prevít a hraje velkou roli při stanovení diagnozy. Já bych si asi nejprve sama nastudovala dostupnou literaturu a pak bych hledala, velmi opatrně, dobrého psychologa/psychiatra. Je třeba mít reference, nejde čekat od každého, že vám pomůže. Může být zastánce takové psychologické školy, která vám nemusí vyůbec vyhovovat a pak byste se nedomluvili. Ještě nedávno všechny podobné potíže řešil freudovský psychoanalytik, dnes už je to lepší a je výběr, když si dáte práci s hledáním.

Diskuzní téma - Deprese - příznaky
Bronice
22 příspěvků 17.8.10 08:42
Ruská

tradiční kosmetika zahrnuje i krém s názvem spermacetový, dá se sehnat v menších obchodech, ne v zahraničních značkových, je to skromný soicalistický výrobek s perfektním, dlouhodobým účinkem, dál je vynikající mádlo s březovým dehtem, vyrábí ho Něvská kosmetika v Pitěru, totéž, obyčejný výrobek, skvělá kvalita a vliv na pleť celého těla.

Diskuzní téma - Nejlepší krém proti vráskám
Bronice
22 příspěvků 17.8.10 08:35
Děkuji

za radu, moc přišla vhod. Já jsem od napsání svého posledního příspěvku přibrala 2 kg a to mám hodně pohybu, ale ráda dobře vařím a jsem mlsná … Čili najedu na promyšlené hudbnutí, jinak bych utratila moc pněz za oblečení s dalším x.

Diskuzní téma - Bylinky na hubnutí
Bronice
22 příspěvků 15.8.10 11:18
vyšetřeno

a zadokumentováno, chlamydie vyvráceny. Nicméně jsem našla cestou mnoha pokusů terapii, která mi přinesla úlevu a dnes jím skoro normální stravu, jen občas odlehčím oraganismu třeba tím, že měsíc nejím bílé pečivo. Ale ten boj s celiakí mi zabral skoro 10 let.

Diskuzní téma - Výplach střeva
Bronice
22 příspěvků 10.8.10 18:15

Asi jde hodně o to, jaká je motivace, proč se tedy někdo rozhodně pro výplach střev. Pokud máte problémy i přesto, že dodržujete dietu a všechny rady lékaře, zkusíte i tuto proceduru. Výsledek je individuální, každý jsme originál, to co pomöhlo jednomu, nemusí zabrat u druhého.

Diskuzní téma - Výplach střeva
Bronice
22 příspěvků 9.8.10 17:35
Blokace

Je to tedy ona - blokace - byla jsem ráno u lékaře. Mám injekce, cvičení doporučeno posléze, ale to je zbytečné doporučení, bez cvičení a plavání bych už dávno měla větší problémy. To nekritické obdivování atd. zkusím také, hned jakmile přijdu na to, za co vás mám obdivovat. Ale možná mi napovíte …

Diskuzní téma - Bolesti v kříži
Bronice
22 příspěvků 8.8.10 21:39
Asi skaut

To je mé tajemství … ale wow ze skauta to nemám

Diskuzní téma - Deprese - příznaky
Bronice
22 příspěvků 7.8.10 22:14
Psychopat

No hrůza mně obchází z vašeho dopisu. Napište prosím, jak to s vámi dopadlo. Také to vidím jako ostatní přispěvatelé, prostě rychle pryč od takového člověka. Reakce okolí je ale běžná v takových situacích, tito psychopati mají zachovaný intelekt, navíc jsou velmi manipulativní, tak jim ostaní dlouho dávají šanci. Až ale někoho např. přizabije, tak si velmi rychle vzpomene, že je vlatně nemocný, že jednal v atace nemoci a že on vlastně za nic nemůže. Pryč a rychle!

Diskuzní téma - Maniodepresivní stavy
Bronice
22 příspěvků 7.8.10 22:05
deprese

To vypadá na depresi. Pokud navíc je v mysli starost s nějakou nemocí, tak se není co divit. Napište mi, jestli si chcet psát o depresi, to není téma na veřejnou, byť anonymní, rozpravu.

Diskuzní téma - Deprese - příznaky
Bronice
22 příspěvků 7.8.10 21:56
bolesti v kříži

Je tady někdo, kdo poradí co s bolestmi v kříži, které vystřelují do nohou? Hlavně večer a v noci. Díky.

Diskuzní téma - Bolesti v kříži
Bronice
22 příspěvků 7.8.10 21:49
hubnutí

Malinový čaj je prima, čistí, odvodňuje, čili pomáhá k hubnutí, pokud se tedy současně občan vydrží nepřežírat. Samotný čaj nestačí.

Diskuzní téma - Bylinky na hubnutí
Bronice
22 příspěvků 7.8.10 18:59
Hubnutí

Jak tak čtu rady, tak nikdo vlastně naradí jak zhubnout. Já osobně hubnu tak, že přestanu jíst přílohy, jde to pomaličku, ale jistě. Stáhne se žaludek, zmírní se žravost. Také si vždy říkám, že hlad je převlečená žízeň a hodně piju, jím melouny a tak … Jistěže to chce na to myslet, je to v hlavě, to hubnutí, s tím souhlasím. Mám i další finty jak na to, ale nebudu se tu moc rozepisovat.

Diskuzní téma - Jak co nejrychleji zhubnout

Zobrazit všechny příspěvky uživatele Bronice »