Bota

Ikonka uživatele Bota
Registrován od: 17.12.10, naposledy on-line 19.12.10 21:32
Počet příspěvků v diskuzích: 6 Mělník
 
Bota
6 příspěvků 18.12.10 19:28
for Apoštol

pro někoho je težké, z různých důvodů, se s oním tesařem potkat. Ta antideprisiva jsou řešení právě pro tyto případy v mezičase.dle mého často pomohou z nejhoršího.

Diskuzní téma - Deprese a jak ji zvládat
Bota
6 příspěvků 18.12.10 19:10
pro Maikel-policajt

nemyslím si, že mi deprese musela nutně vadit, naopak myslím že někdy náročná profese může pomoci.
nedávno jsem slyšela hlášku ,řekla jí Halina Pawlowská, ale to nevadí. teď se hodí. něco v tom smyslu, chceš-li zažít úlevu vem si malé boty.
Znám dost lékařů, kteří jsou v osobním životě depresivní, ale jsou-li v práci,třeba na sále, tak vté krizové chvíli a hraničním čase jedou jako největší optimisti.funguje tam jistě chemie
Deprese člověka ochromí tělesně i duševně, vím.není to jednoznačné.
před lety jsem byly na jachtě, kam jsem dotáhle přítwlkyni v těžké depresi v omnění, že jí vše okolo pomůže.seděla na přídi nehybná několik dníneschjopná jíst mluvit. Až do té doby, než se nám stala nechoda a ona šla přes málem jsem se utopili, ale dobře to dopadlo. Zula prostě malé boty . musela. šlo jí o život, musela se nadechnout. během týdne byla na normálu.
je to složité, ale vždy i když je tď tma za obzorem někde je světlo.
léky jsou někdy nezbytné a nanějaký čas povinné.

Diskuzní téma - Deprese a jak ji zvládat
Bota
6 příspěvků 18.12.10 18:48
online nevěra

ono to není jednoznačné. záleží na mnohaa věcech. Možna to byla hra,protože jste hráč.

Víte v reálu spolu navájem často všcihni flirtujeme. a bez erotických podtextů ani flirt snad nejde. ale když obě strany vědí, že jeto flirt , hra. tak je to, dle mého v pořádku.jsme ženy a muži,ženy, ženy, muži, muži, tak prostě udělaní.

máme internet. tak se teď hrají hry one line. Záleží na tom jakmoc daleko se zajde. ale o to ani možná nejde tak moc jakoo to co dál stím vaším reálným vztahem.
jestli si tu holku chcete udržet, tak pro to něco udělejte. naštvalo by jí stejně třeba to, když byste flirtovals barmamkou v podniku. tak to příště nedělejte.A teď se s ní usmiřte . vy víta jak.

Diskuzní téma - Nevěra na internetu
Bota
6 příspěvků 18.12.10 18:28

No já o tom slyšela/dělala jsem roky na orl/ od kolegyň, u nás se to ale nedělalalo. Prý efekt moc není.tedy není skoro žádný.Ale zoufalci podstoupí vše.
mně se osvědčilo, že zavolám na svého viníka jménem. to slyší vždy, apak řeknu tichým hlasem oto č se . on se otočí , pohne změní polohu a je klid. tak jednou za noc. někdy dvakrát, když hodně unavený.
má mě v oblibě i přes ty noční vstupy do snů..
ovšem pomáhám tak sobě, on je na tom chudák stejně. ale snad mu to až tak nevadí. myslím to chrápání.

Diskuzní téma - Odstranění chrápání
Bota
6 příspěvků 18.12.10 17:33

děkuji :wink: NO,doktor mi napsal Tritace. Ale já bych asi chtěla dřív zkusit přestat pít čtyři kávy denně, míň chlastat nebo vvůbec , zkust třeba nějaké byliny než se vrhnout hned do chemie, když tělíčko takhle reaguje.
to je způsob řešení západní mediciny. jenže ten alopatický doktor na to neslyší. :twisted:
A ono se to panu Gloernovi srovnalo po změně dávkování, nebo v důsledku času, či jinak :?:

Diskuzní téma - Jak na hypertenzi?
Bota
6 příspěvků 17.12.10 21:03
jak na hypertenzi

Dobrý den,
tak jsem předevčírem byla na kontrole se štítnou žlázou.doktor mě změřil tlak a řekl mi že mám vysoký a bez léků to dál nepůjde. dal mi tritace a tramtarará, další. No a já si vzala tu tabletku, pořádně vyděšená z toho co mi řekl o tlaku a druhý den jsem v práci zažila horor. pracuji s klientama ti se mi ztráceli, přestával jsem je slyšet, dělalo mi potíž neupadnout, mimo pořádný ostudy jsem se vyděsila ještě víc. co se to děje, tak zle mi nebylo snad nikdy. tak jsem sio ten prášek už nevzal. dneska jsem doktorovi volala a řekla mut, začal na mě zhurta jestli se chci léčit nebo ne atd…
no od tý doby jeto 4. den se pořád sleduju, mám pocit, že mi lítá srdce. teď jsem třeba přišla ze sauny a bolí mě na prsou a laám po dechu, přitonm ale do sauny chodím pravidelně 20 let a vždy ok, te%d se ale nějak cítm nemocně. no mám starost . tlak se dá přece léeči nějak alternativně zpočátku ne?
koelgyně v práci mě včera změřila, měla jsem ho trochu nižší než u doktora, ale pořád vysoky. říkám si jestli to nemůže být strachem. před tím měřením jsem totiž byla na sonu štítné žlázy a dotorka mi dala zprávu pro lékaře/měřiče/ . tam bylo porogresivní zhoršujícíc stav…to mě taky dost vyděsilo.ach jo. nemůžu se smířit s tím že jsem najednou kardiak. pohybuju se pomalu jak magor, aby se to nehoršilo. trochu 8-) to celé nahlížím, ale potřebuji pomoci . nevím jak z toho ven.

Diskuzní téma - Jak na hypertenzi?

Zobrazit všechny příspěvky uživatele Bota »