barker

Score: 0 Registrován od: 06.06.13, naposledy on-line 9.6.13 14:56
Počet příspěvků v diskuzích: 1
 
barker
1 příspěvek 6.6.13 20:55
Tloustnu, přestože jsem fyzicky aktivní

Ahoj, mám takový problém, který bych nikdy neřešila, ale v poslední době mě začíná trápit čím dál více. Je mi 18 let, měřím kolem 165 cm, neberu hormonální antikoncepci a cítím se zdravě. Netrpím stresem, ani nějakými prudkými změnami. Dá se říct, že si žiji šťastně a jsem spokojená sama se sebou. Ale už k tomu, co jsem chtěla říct…
Vždy jsem vážila kolem 55kg. Před rokem jsem se rozešla s přítelem a zhruba půl roku jsem byla ve stresových situacích a zhubla jsem 10kg během týdne. Stres přešel, váhu jsem nabrala zpět a byla šťastná :) Minulý týden jsem vážila 63 kg (což už mi přišlo trochu moc), ale teď po týdnu vážím už 68 kg.
Jím pořád stejně, sportuji, 2× týdně chodím do posilovny, běhám, včera jsem ušla 20 km, mám fyzicky náročnou práci, ale pořád tloustnu a na váze přibírám. Co mě trápí nejvíce, že všechno jde do břicha a já opravdu nevím, co se se mnou děje. Těhotná nejsem. Hodně se také potím.
Nejdříve jsem si myslela, že by mohlo jít o poruchu štítné žlázy, ale na vyšetření jsem byla a prý je v pořádku. Nevím, co mám dělat. Kdybych byla sedací typ, tak vím, že už v tom je problém, ale takhle jsem bezradná.
Děkuji za jakýkoli komentář :)

Diskuzní téma - Tloustnu, přestože jsem fyzicky aktivní

Zobrazit všechny příspěvky uživatele barker »