Bábina

Ikonka uživatele Bábina
Score: 0 Registrován od: 30.03.10, naposledy on-line 6.5.21 08:56
Počet příspěvků v diskuzích: 1450 Děčín
 
Bábina
1450 příspěvků 3.3.13 16:31

Vysadit všechnu kosmetiku, pokud jí užíváte, tedy stíny řasenku a pod.Ze světlíku lékařského si uvařte čaj 1 vrchovatá lžička byliny na šálek vřelé vody.10 min. přikryté louhovat a pak zcedit. Nejlépe přelít do lahvičky a čaj vždy vlažný můžete použít na obklady. Studený kapátken po jedné kapce 3× za den do bolavého oka. A otoky snížíte tím, že čaj budete uchovávat v uzavřené láhvi v lednici a ledovým čajem si ráno budete oči omývat. Žádná voda by na oči něměla přijít. Na oteklé oči taky pomáhá v lednici uchovaný sáček z použitého čaje. Ale to už jsem tady psala mockrát. Nebo večer vložené čajové lžičky do mrazáku a ráno přitisknout na oči.

Diskuzní téma - Zánět spojivek - rady
Bábina
1450 příspěvků 3.3.13 13:08

Dobře, ale opravdu se nemusíte držet toho, co já radím a můžete si hledat na internetu.Ale já dávám rady, jen s léty ověřené. Jinak bych to nedělala.

Diskuzní téma - Návaly horka a pocení
Bábina
1450 příspěvků 3.3.13 09:58

Tu můžete pít taky, ale už jen nárazově. Nejlépe je opravdu začít studenou šalvějí celou kůru a kokošku buď dát na střídání, pokud 3 týdny kůry nepomohou zcela. Šalvěj ve studeném stavu je bezhormonová nejsilnější pomoc a tou by jste měla začít. A kokošku, buď nasadit pak, nebo jí mít doma pro případ potřeby. Kokoška je ginekologická bylina, kterou spíše užívám do složených čajů na počátku klimakteria.Kdy upravuji návaly, pocení a nepravidelnou periodu a hlavně s bolestí hlavy a podbřišku. Ale pokud si myslíte, že si dovedete vybrat sama, to nejlepší pro Vás, tak to udělejte podle svého. Já jen dám radu, když se někdo zeptá, a Vy jí můžete a nemusíte přijmout.

Diskuzní téma - Návaly horka a pocení
Bábina
1450 příspěvků 2.3.13 10:26

Už jsem to tady někde psala. Zkuste čaj z Kokošky pastuší tobolky.1 vrchovatou lžičku byliny zalijete šálkem vařící vody a necháte chvíli louhovat. Pijí se 1 šálek ráno a jeden na noc. Kůra trvá 3 týdny.

Diskuzní téma - Návaly horka a pocení
Bábina
1450 příspěvků 28.2.13 19:37

Přečtěte si čaj na zahlenění a také recept z jablečným octem. Všichni máte stejnou potíž. Ale, nikdo si stránku neprohlédne, aby tam radu našel. Nemám sílu to přepisovat pořáed dokola. A jsou to rady léty ověřené a vyzkoušené. Jen to chce trochu se ve stránce porozhlédnout.

Diskuzní téma - Proti zahlenění
Bábina
1450 příspěvků 26.2.13 09:35

Je od Vás hezké, že jste mi opsala anamnézu. Ale poradím Vám to co ostatním. pravý jablečný ocet s medem, na který už je předpis na stránce a nebo složitěji čaj

Čaje na zahlenění:Cibuli doma určitě máte, pokrájejte malou cibuli, nebo půlku větší na kolečka dejte do 0,5l studené vody a přiveďte do varu. Nechte ještě asi 10min, pod pokličkou čaj dojít. Pak slijete a dáte do čaje lžíci medu. Podává se ráno a večer. Tedy rozdělit na 2 díly. Večer se čaj přihřeje. Ostatní byliny : tedy buď eukaliptus, nebo plicník nebo podběl+ptačinec. 1 lžičku byliny zalijete šálkem horké vody a necháte 5–8min louhovat. Potom slít, přidat lžičku medu a podávat 2–3 x denně. Tyto čaje se připravují vždy čerstvé. Eukaliptus je snažší užívat v kapkách. Nebo jako pastilky. Také můžete požvýkat mladý list Anginovníku, to je první pomoc.
K vašemu onemocnění ŠŽ bych byla spíše pro složitější léčbu čajem. Pokud budete ještě něco potřebovat, tak příště klikněte na mojí obálku. Já na diskusi už moc času nemám. Naštěstí jste napsala moje jméno a tak mně upozornila redakce.

Diskuzní téma - Proti zahlenění
Bábina
1450 příspěvků 22.2.13 21:29

Bylo mi jasné, že jste měl strach.Ale jste v pubertě a ta s Vámi dělá věci, že jeden žasne. Cukr Vám může změřit nějaký diabetik, který má glukoměr, ale to by jste měl i další a velice nepříjemné potíže. Opravdu to může vyvolat hlad, nervozita, ale i řádění hormonů, které se snaží kluka přestavět na chlapa.Tak Vám to měla paní doktorka vysvětlit. Rodinou anamnézu(nemoci v rodině)dělá hlavně kvůki prevenci dědičných chorob.Ale pokud u Vás v rodině něco jako diabetes 1.st. nebyl, opravdu se nemusíte bát. A prosím Vás nekoukejte v telce na hovadiny. Život je jiný. To poznáte brzo sám.

Diskuzní téma - Třes rukou
Bábina
1450 příspěvků 22.2.13 18:32

Proboha chapče. Kde jsi sebral tyhle bludy. Štítná žláza je jedna a je to vyšetření z krve. Pokud ti ji zjistí dostaneš tabletku, kterou ráno slupneš a budeš v pohodě. Neurotický třes, může být, ale to co tam píšeš mi nedává ani hlavu ani patu.Bylo by dobré psát školní češtinou. A třes rukou z jinch důvodů není smrtelný, to tě mohu ujistit, ale projevuje se jako další příznak roztroušené sklerozy, ale to bys asi psal, že jsi vozíčkář a nebo stařecké demence a tu v 15 letech taky menáš. Tak počkej na všechna vyšetření a pak mi srozumiteklně, pokud to půjde napiš, co ti našli. Ale neboj se, neumřeš. Pokud ti jde jen o tohle. Pokud neznáš naší řeč. Popros nějakého kamaráda aby ti pomohl.

Diskuzní téma - Třes rukou
Bábina
1450 příspěvků 22.2.13 18:13

Pokud berete ATB, nemohu Vám do léčby zasahovat. Ozvěte se pak.

Diskuzní téma - Proti zahlenění
Bábina
1450 příspěvků 18.2.13 15:23

Ale né, týdem po operaci se Vám hojí pouze povrchní jizvy nebo ta klíčová dírka. Ale vnitřní hojení trvá déle. Proto bych neradila na tu stranu ještě lehat. Každá operace je velký zásah do těla. Pokud by to trvalo po operaci 3 týdny dejte vědět napíšu Vám nějaký čaj..Ale zatím bych to raději nechala na tělu samotném a na přírodě.

Diskuzní téma - Bolest po operaci žlučníku
Bábina
1450 příspěvků 14.2.13 22:33

Třes rukou provází onemocnění štítné žlázy. Nechte si ihned udělat krevní test.

Diskuzní téma - Třes rukou
Bábina
1450 příspěvků 12.2.13 22:00

Zodpovězeno na soukromé stránce.

Diskuzní téma - Bulka v prsu
Bábina
1450 příspěvků 12.2.13 11:30

Bylo odpovězeno na soukromé stránce.

Diskuzní téma - Rakovina prsu - ablace
Bábina
1450 příspěvků 11.2.13 15:54

Pokud maminka opravdu už je diagnostikovaná a před operací, udělejte si na Vitalionu registraci a ne jen přihlášení. Tím dostanete k nick obálečku, jako mám já. A pokud pak kliknete na mojí obálku, dostanete se do mé soukromé sféry. A tam si můžeme psát jak dlouho budete potřebovat a na cokoliv se můžete zeptat. Maminka má skoro stejnou diagnozu, jakou jsem prošla já. Tak to budete mít z první ruky ale tady mohu dávat jen stručné a povšechné rady.Bylo by dobré jít do soukromí. Pokud se registrujete tak se přihlačte že jste to Vy. Mám tam dost plno. Pokud se Vám nepovede do soukromé stránky vstoupit a obálku budete mít, napište tady a já příjdu k Vám. B

Diskuzní téma - Rakovina prsu - ablace
Bábina
1450 příspěvků 11.2.13 13:14

S prsem se raději objednejte na sono. Jistota je jistota. A na tu ruku si v bylinkách kupte majoránkový olej. Tím si bouli natírejre a udělejte si na noc jitrocelový zábal. Pokud musíte použít jitrocel sušený, rozdrobte no co nejjemněji, přidejte vlažvou vodu a umtřete z toho hustou kašičku. Tu natřete na plátýnko (starý kapesník)přiložíte na bouli a uvážete. Obklad po nahřátí můžete použít 3× bez výměny bylin. Pokud sono zjistí také, jen zatvrdlou uzlinu, můžete použít tento recept. Pokud to bude cysta nebo něco jináho, dejte vědět.

Diskuzní téma - Bulka v prsu
Bábina
1450 příspěvků 10.2.13 19:13

No kojenecká voda, to je nápad. Já radívám destilku, nebo převařenou a schlazenou vodu z vodovodu. Hlavně ne různé jiné vody z PET lahví.

Diskuzní téma - Proti zahlenění
Bábina
1450 příspěvků 6.2.13 15:36

Tak proč nejdete na vyšetření?.Ale, pokud to bolí a bulka je pohyblivá, tak to asi zhoubné nebude.Ale pokud máte rakovinu prsu v rodině, hlavně po ženské linii, tak by jste na vyšetření měla chodit každé 2 roky, i když už si to teď musí zaplatit i přímý ženský potomek. Váš praktický lékař nebo gynekolog by Vám měl dát doporučení a tam uvést rodinnou anamnézu.

Diskuzní téma - Bulka v prsu
Bábina
1450 příspěvků 6.2.13 15:31

Ještě bych Vám k tomu doporučila obklady ze světlíku lékařského a umělé slzy, pokud máte pocit, že máte v očích písek. Světlík koupíte v bylinkách a v lednici ho můžete uchovávat až týdem jen pokaždé přihřát. Umělé slzy v lékárně.

Diskuzní téma - Unavené oči
Bábina
1450 příspěvků 5.2.13 11:03

Dobře už jsem tam,

Diskuzní téma - Bolest po operaci žlučníku
Bábina
1450 příspěvků 4.2.13 21:50

Pokud Vám nepomůže některá z rad co jsem už napsala výše, pak už jedině zase lékař. Přečtěte si celou stránku, určitě si tam něco pro sebe najdete. Pochopte, nejsem stroj, nemohu jedno a to samé a jedné stránce psát stále dokola.

Diskuzní téma - Proti zahlenění

Zobrazit všechny příspěvky uživatele Bábina »