Andrejka1

Score: 0 Registrován od: 20.01.09, naposledy on-line 21.2.12 18:17
Počet příspěvků v diskuzích: 8
 
Andrejka1
8 příspěvků 20.2.12 17:56

Jani, mám ještě prosbu, hlídala jsi i složení léků. Dostala jsem na močové cesty ATB a to obsahuje laktózu, tak teď nevím, zda taková troška může mít vliv nebo raději zajít za urologem a říct že to prostě nemůžu.

Diskuzní téma - Nesnášenlivost mléka
Andrejka1
8 příspěvků 9.2.12 18:27

Jani, díky za útěchu a že jsi mi odepsala, že si s někým o tom můžu psát. Nikdo v mém okolí tyto alergie nemá. Jsem si říkala, že kdybych aspoň byla tlustá, tak bych v tom to pozitivum našla, jenže já celou dobu byla kost a kůže, po dvou těhotenství mi zůstaly 3 kg navíc a cítila se konečně jak ženská. Je teda pravda, že se moc teda necítím dobře, jsem hodně unavená, pořád nemocná, asi mám oslabenou imunitu. Tak možná mi nakonec bez té mouky bude líp a mléko zas vlastně zahleňuje. Ale ráda si zamlsám a dám si něco dobrého ke kávičce, ráda peču. Tak to mi bude líto :,( .A jak zvládáš rodinné oslavy, všichni se cpou a ty z toho nemůžeš skoro nic?

Diskuzní téma - Nesnášenlivost mléka
Andrejka1
8 příspěvků 8.2.12 16:42

Ty odkazy se mi nenačetly, nevím v čem je problém.

Diskuzní téma - Nesnášenlivost mléka
Andrejka1
8 příspěvků 8.2.12 16:40

Ale prý ty směsi jsou strašně drahé, vůbec bezlepková dieta prý výjde draze.

Diskuzní téma - Nesnášenlivost mléka
Andrejka1
8 příspěvků 8.2.12 16:39

Na výsledky na lepek ještě čekám, nebo už možná jsou, ale já se tam bojím volat. Většinou co jsem četla kdo má na mléko tak i na lepek. Teď trochu ten lepek už omezuji i když ještě nevím na čem jsem. Dám si na snídaní graham a pak do polívky třeba pohankové mušličky a na večeři ten rýžový polystyren :lol: , ale mám z něho strašný hlad. Pokud se ten lepek potvrdí, fakt se bojím co budu jíst. Na tom polystyrenu nevydržím :( . Manža mi koupil bezlepkový chléb, ale nechutnal mi.Ten odkaz co jsi mi dala na tu knihu, máš ji, jsou tam dobré recepty? Mám chlebopečku, tak bych si pekla sama, ale než se to naučím, ach joj.

Diskuzní téma - Nesnášenlivost mléka
Andrejka1
8 příspěvků 7.2.12 22:37

Jano a doktor ti povedel primo, ze mas na mlecnou bilkovinu? Vysledky mam, ale nejsem z nich chytra, cic tam o laktoye a bilkovine neni .Mne trochu prekvapilo, ze mi to presne nespecifikoval. I kdyz uz asi vic jak tyden neuzivam mleko, jen jeste nedavno jsem si namazala chleba maslem a bolelo mne bricho, tak nevim zda jen z te trosky masla nebo to je jeste dozvuk, nez se to strevo vzpamatuje.

Diskuzní téma - Nesnášenlivost mléka
Andrejka1
8 příspěvků 5.2.12 17:30

Ahoj, něco podobného jsem teď měla, břicho bolelo, šílený tlak na konečník. Na začátku těchto problému jsem bolest v pohodě zaspala, nedávno už nešlo usnout. Byla jsem na kolonoskopickém vyšetření střev, byla mi zjištěna nesnášenlivost mléka, výsledky zda i na lepek ještě nejsou.

Diskuzní téma - Bolesti břicha na různých místech
Andrejka1
8 příspěvků 5.2.12 17:25
Nesnášenlivost mléka

Dobrý den, doktor mi diagnostikoval nesnášenlivost krávského mléka. Zapátrala jsem na netu a zjistila, že jsou dva druhy alergie na laktózu a na bílkovinu. Doktor mi ale nesdělil na co přesně. Dělali mi jak kolonoskopické vyšetření střeva, tak i odběry. Pokud bych měla na lakózu, tak bych mohla zakýsané výrobky že. Doktor mi do zprávy napsal, že doporučuje Activii a Actimel, což mně překvapilo. Přece obojí laktózu obsahuje. Můžete mi poradit, čím jiným se dá kravské mléko a mléčné vyýrobky nahradit. Kupuji sojové mléko a kozí sýry. Existuji nějaké stránky lidí spodobným problémem,kde si vyměňují zkušenosti? děkuji moc

Diskuzní téma - Nesnášenlivost mléka

Zobrazit všechny příspěvky uživatele Andrejka1 »